Knjižnična građa trenutno se nalazi u obradi i zbog toga još uvijek nije dostupna za posudbu, međutim korisnici su građu iz knjižničnog fonda slobodni koristiti u prostoru knjižnice tijekom radnog vremena svakim radnim danom od 8 do 16h.

Slobodno nas kontaktirajte vezano uz bilo kakve informacijske i knjižnične potrebe. Također, otvoreni smo za Vaša mišljenja, prijedloge i pitanja vezana uz knjižničarstvo i Središnju knjižnicu Roma u Republici Hrvatskoj.

RADNO VRIJEME:

Knjižnica je otvorena za korisnike od 8 do 16h, radnim danima od ponedjeljka do petka.

O KNJIŽNICI:

Središnja knjižnica Roma u Republici Hrvatskoj nastoji biti obavijesni izvor građe kroz koju se može pratiti povijest i razvoj romskog naroda, njegovih putovanja, stradanja i postignuća kroz stoljeća. Knjižnica je i interdisciplinarni prostor u kojem se razmjenjuju informacije i znanja, a ujedno nastoji biti i centar kulture i raznih događanja.

VAŽNE INFORMACIJE ZA KORISNIKE:

PRAVA I DUŽNOSTI KORISNIKA KNJIŽNICE: